Karsanit.pl

wszystko dla domu

Wyroby myśliwskie w domu. Jakie dekoracje wybrać?

photo-1518107051712-bc524c1bb450Bez względu na to, czy wystrój domu jest nowoczesny, retro czy mieszany, do łask wracają wyroby myśliwskie. Umiejętne wkomponowanie ich w już zaplanowany wygląd pomieszczeń jest nie lada wyzwaniem. Ale jak już się to uda, to dom prezentuje się ciekawe i jednocześnie pokazuje charakter jego właściciela.

Dekoracje z poroża i inne wyroby myśliwskie obecnie stanowią spory kąsek dla fanów nowoczesnego i nietypowego wystroju. Pomieszczenia udekorowane głową łosia czy ozdobami wykonanymi z rogów jelenia doskonale prezentują się nawet w najbardziej innowacyjnych wnętrzach. Wszystko zależy od naszego wyczucia gustu oraz indywidualnych preferencji mieszkańców.

Grawerunki – jakie są na topie?

Grawerunki to obrazy, które przedstawiają zwierzętach w ich naturalnym środowisku. Z roku na rok coraz bardziej popularne stają się te wykonane w imitacjach kości. Mają różne rozmiary, dlatego można umieścić je zarówno w przestronnym salonie, jak i małym pokoiku biurowym. W zależności od tego, gdzie chcemy umieścić obrazek, należy wybrać odpowiednią scenkę.

Na grawerunkach pokazane są polujące, walczące ze sobą, spacerujące czy spożywające pokarmy zwierzęta. Stąd do dziecięcego pokoju można wybrać przechadzające się łanie. Natomiast do salonu niedźwiedzie znajdujące się przy wodospadzie. Dzięki dobrze dobranej scence jesteśmy wstanie pogłębić klimat pomieszczeń w naszym domu.

Które wyroby myśliwskie zakupić do domu?

Wybory myśliwskie https://antlabo.pl/ to nie tylko grawerunki czy ozdoby, ale również różnego rodzaju meble. Wśród nich wyróżniamy stoły, krzesła, fotele, a nawet kanapy. Tego typu rozwiązania nadają intrygującego wyglądu nawet najprostszym wnętrzom. Stolik ze szklanym blatem oraz nogami wykonanymi z poroża jest ciekawym dodatkiem do małego saloniku.

Z kolei długa biała kanapa z wykończeniami z poroża będzie wyglądała intrygująco, zwłaszcza jeżeli skomponujemy ją z ciemnymi szafami czy komodą. Tego typu sofa wykonana ze skórzanej tapicerki jest bardzo wytrzymała i gotowa na różnego rodzaju zabrudzenia. Poza atrakcyjnym wyglądem jest funkcjonalna i wygodna.

Dodaj komentarz