Karsanit.pl

wszystko dla domu

Odmień swoje mieszkanie przy pomocy suchej zabudowy

Jesień i zima to nostalgiczne pory roku, które sprzyjają zmianom nie tylko w życiu, ale i w mieszkaniu. Długie wieczory możemy wykorzystać do szukania aranżacyjnych pomysłów do swojego wnętrza. Dzięki nim, nie tylko umilimy sobie czas, ale i sprawimy, że nasz dom będzie oazą spokoju i ciepła bez względu na pogodę za oknem. Pomoże nam w tym wykorzystanie suchej zabudowy – niezastąpionego składnika wszystkich generalnych remontów w mieszkaniu.

Płyty gipsowo-kartonowe – pogotowie wnętrzarskie

Masz wrażenie, że Twój salon lub sypialnia już dawno straciły swój styl? Każde większe porządki kończą się na tym, że nie widać efektu mozolnego sprzątania i przestawiania dekoracji? Być może to czas na generalne zmiany w aranżacji pomieszczeń. Nie musisz od razu wyrzucać mebli i kuć ścian – wystarczy drobne przestawienie sprzętów lub przeorganizowanie pokoju. Pomoże nam w tym sucha zabudowa wnętrz. Z jednego pomieszczenia zrobi dwa, pięknie wykończy kącik na telewizor, zastąpi biblioteczkę, która zabiera cenną przestrzeń na podłodze lub wizualnie powiększy łazienkę i mikro kuchnię. Poniżej znajdziesz kilka inspirujących pomysłów na wielkie zmiany w domu niskim kosztem, ale za to z efektem wow.

Remont nie taki straszny dzięki suchej zabudowie

Jeśli Twój salon jest największym pomieszczeniem w domu, może wydawać się zimny lub mało ustawny. To wszystko przez to, że nie do końca wiemy, jak wykorzystać przestrzeń. Zagracamy ją meblami lub wręcz przeciwnie – ograniczmy się do kanapy, stolika i szafki pod telewizor. Popadanie w skrajności w czasie wykończenia wnętrza może skutkować tym, że finalnie pomysły, które dobrze wyglądały na kartce, w praktyce są nudne i zimne. Pomniejszenie pokoju dziennego i zastąpienie mebli regałami z suchej zabudowy, ożywi wnętrze i nada mu charakter przestronności z nutą przytulnego klimatu. W drugiej części salonu możesz wtedy zorganizować małą jadalnię, swoje domowe biuro lub nawet kącik czytelniczy. Sucha zabudowa jest więc rozwiązaniem, które pozwala na wielkie zmiany niskim kosztem. Wykorzystaj ją, by znowu poczuć się w domu, jak w oazie komfortu i bezpieczeństwa. Pomoc w wykonaniu remontu znajdziesz tutaj: https://termobud.com.pl.

Dodaj komentarz