Karsanit.pl

wszystko dla domu

Budować czy kupić gotowy? Wybieramy dom

Własny dom z ogrodem jest marzeniem wielu osób. Mamy wielkie plany, co do projektu budynku i urządzenia wnętrz, ale kiedy okazuje się, ile czasu i wysiłku kosztuje postawienie własnego domu, rezygnujemy. Często niepotrzebnie, ponieważ obecne rozwiązania na rynku nieruchomości, sprawiają, że można mieć własne mieszkanie z ogrodem bez większego wysiłku. O tym, jak to możliwe, przeczytasz w tym artykule.

Dom pod klucz – dlaczego warto?

Budowa domu od zupełnych podstaw, może nas kosztować nie tylko więcej wysiłku, ale i pieniędzy. Kiedy musimy kupić działkę, opłacić ekipę budowlaną, materiały, narzędzia i rozmaite pozwolenia, budżet może okazać się niewystarczający. Kupując dom pod klucz, od razu wiemy, ile za niego zapłacimy. Zazwyczaj nie musimy go remontować, jedynie wystarczy kupić wyposażenie i meble oraz dekoracje. Z tego powodu, coraz więcej osób porzuca myśl o budowie i decyduje się na wybranie budynku, do którego od razu można się wprowadzić. Obejrzyj domy na sprzedaż Częstochowa i przekonaj się, jak szybko możesz spełnić swoje marzenie o własnym mieszkaniu z ogrodem.

Obecnie bardzo popularne są tak zwane szeregówki, czyli domy z ogrodami i garażami w zabudowie szeregowej. Nie tylko są tanie, ale i nowocześnie zbudowane. Posiadają rekuperację i możliwość podłączenia innowacyjnej instalacji fotowoltaicznej. Będą więc idealne dla każdej osoby, która chce dbać o środowisko, a przy tym nie porzucać swoich marzeń dotyczących własnego domu.

Zalety mieszkania w zabudowie szeregowej

Mieszkanie w szeregówce niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, mimo mniejszego metrażu niż dom wolnostojący, jest funkcjonalne i przytulne. Możemy dowolnie zagospodarować pomieszczenia, dzięki czemu, np. z salonu wyjedziemy na słoneczny taras, a z sypialni na balkon z widokiem na naturę. Oprócz tego, posiadania garażu w bryle domu zwiększy nasze poczucie bezpieczeństwa. Z kolei rekuperacja zapewni dostęp do świeżego powietrza, bez konieczności otwierania okien zimą i wychładzania domu. Jeśli chcesz spełnić swoje marzenie o własnym domu, koniecznie zajrzyj na stronę: http://osiedlezielonezacisze.pl.

Dodaj komentarz