Karsanit.pl

wszystko dla domu

Zalety miękkiej wody w hotelu

Nareszcie nadszedł okres urlopowy, po ostatnich latach w których wyjazdy nie były do końca możliwe, wreszcie można oddać się wypoczynkowi. Prowadząc hotel szukamy sposób na ściągnięcie do siebie jak największej liczby klientów. Na zadowolenie wpływa wiele aspektów, jeśli hotel proponuje także relaks jak w formie zabiegów SPA, warto aby woda płynąca z kranów i pryszniców była miękka i pozytywnie wpływała na delikatność skóry, czy wygląd włosów.

Zmiękczacz do wody – zamontuj go w hotelu

Zmiękczacz do wody przyda się wszędzie tam gdzie problem z kamieniem jest bardzo duży. Osadzający się kamień to nie tylko negatywny wpływ na wygląd skóry, włosów, ale także smak wody, wygląd baterii prysznicowych, zlewów czy funkcjonowanie sprzętów wykorzystujących do pracy wodę. Zmiękczacz do wody pozwala na eliminację tego problemu. W hotelu wygląd baterii prysznicowej, czy wannowej jest szczególnie ważny,  ilość gości bardzo duża, dlatego też wszystko co ułatwia dbanie o wygląd chociażby łazienek hotelowych jest niezwykle ważne.

Ecowater Comfort 400 – najważniejsze dane na temat systemu

Zmiękczacz do wody Ecowater Comfort 400 jest funkcjonalnym  zmiękczaczem wody, który doskonale sprawdzi się w każdym hotelu, zapewniając dostęp do zmiękczonej wody każdego dnia. Wydajna praca, wysoka skuteczność, duży zbiornik na sól oraz godna uwagi  energooszczędność, to największe zalety urządzenia Ecowater Comfort 400. Urządzenie jest także praktycznie bezobsługowe, nie wymaga dużego zaangażowania od użytkownika, obsługa sprowadza się do pierwszej instalacji a później wymiany soli i okresowego przeglądu, to niezwykle wygodne i funkcjonalne.

Zmiękczacz do wody zalety

  • brak osadzania się kamienia na bateriach, zlewozmywakach, wannie, czy prysznicu,
  • bogatszy  smak potraw i napojów, które są przygotowane na bazie wody
  • zwiększona wydajność urządzeń grzewczych
  • woda pozbawiona kamienia w sposób korzystny oddziałuje również na kondycję naszej skóry i paznokci
  • przedłużana żywotność sprzętu AGD oraz lepsza jego praca

Jak zamontować zmiękczacz wody Ecowater Comfort 400?

Zanim zamontujemy w hotelu zmiękczacze do wody, należy dobrze przemyśleć miejcie ich instalacji, ponieważ jest to urządzenie pokaźnych rozmiarów. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Miejsca powinno być na tyle dużo, aby zapewnić swobodny dostęp do wymiany soli regeneracyjnej. Do podłączenia potrzebny będzie dostęp do kanalizacji oraz zasilania elektrycznego.           

W zestawie     znajdziemy 3 rodzaje wężów podłączeniowych, syfon popłuczyn oraz filtr wstępny.
Montaż zmiękczacza wody Ecowater Comfort 400 jest bardzo prosty i nie wymaga zatrudnienia fachowca, dzięki temu znacząco zmniejszamy koszta.

Bądź krok przed konkurencją zareklamuj nowoczesne rozwiązania

Hotel,który może pochwalić się nowoczesnymi rozwiązaniami, który ceni komfort i wygodę klientów, a także nie jest mu obca dbałość o środowisko będzie zawsze chętnie odwiedzany i polecany prze gości. Pochwal się nowoczesnymi rozwiązaniami jakimi z pewnością są zmiękczacze do wody i zyskuj coraz więcej klientów.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl