Karsanit.pl

wszystko dla domu

Baw się kawą Jacobs z zestawem akcesoriów od Ani Starmach

kawa-jacobs-586x330
Wiosna to wyjątkowy czas. Pachnące powietrze sprawia, że odkrywasz w sobie nowe pokłady pozytywnej energii, układasz listę postanowień i chcesz znów spędzać więcej czasu w gronie najbliższych. Czy może być ku temu lepsza okazja niż wspólne rozmowy przy kawie, a najlepiej przyrządzonej właśnie w gronie przyjaciół? Tej wiosny, by sprostać Twoim wiosennym oczekiwaniom, marka Jacobs zaprasza po raz kolejny do zabawy kawą i zachęca do poszerzania kawowych umiejętności! Specjalnie na tę okazję, ambasadorka projektu Jacobs Baw się kawą – Ania Starmach, przygotowała zestaw kawowych akcesoriów, które sprawią, że Twoja kawa stanie się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Kawowe akcesoria od Ani Starmach

Wczesna wiosna to najlepszy czas na spotkania z przyjaciółmi przy kawie, a najlepiej przy takiej, którą możecie przygotować razem. Może zorganizujecie konkurs na najpyszniejszy, lub najlepiej wyglądający kawowy napój? W wiosennej edycji projektu Jacobs Baw się kawą, Ania Starmach przygotowała zestaw akcesoriów, które sprawią, że nasza kawa będzie jeszcze pyszniejsza i będzie wyglądała jeszcze bardziej apetycznie.

Jak zdobyć kawowe akcesoria?

Aby otrzymać jedno z akcesoriów, wystarczy w czasie trwania promocji kupić minimum 1 kg kawy mielonej lub ziarnistej Jacobs lub minimum 0,4 kg kawy rozpuszczalnej Jacobs i zachować opakowania, nakrętki lub wieczka, a także paragon potwierdzający zakup produktów promocyjnych. Następnie należy udać się do wybranych salonów InMedio i Relay, aby wymienić je na nagrodę: french press, spieniacz do mleka, szklankę z podwójnymi ściankami lub zestaw: zester i klips z miarką. Promocja trwa od 1 lutego 2015 r. do 31 maja 2015r., a nagrody odbierać można od 2 marca 2015 r.do 31 maja 2015 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Dodaj komentarz