Karsanit.pl

wszystko dla domu

Bluzki damskie do każdego stroju

szafa4
Bluzki damskie bardzo silnie wpływają na wygląd, w zależności od kroju oraz połączenia z innymi ubraniami. Z tego względu warto wybierać takie bluzki damskie, które doskonale skomponują się z resztą garderoby. Bluzki najczęściej zakłada się do spodni bądź spódnicy. Warto pamiętać o tym, że inną bluzkę trzeba będzie założyć do pracy, a inną na zakupy, dlatego podczas kupowania warto też zwrócić uwagę na ich przeznaczenie.
Dobieraj bluzkę do Twojej figury

Wybór bluzek damskich jest bardzo duży, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak też w sklepach internetowych. Przy wyborze bluzki decydujące znaczenie ma przede wszystkim figura kobiety, która będzie nosiła tę bluzkę. Panie o nieco większych kształtach powinny unikać bluzek mocno dopasowanych do ciała, ponieważ one jeszcze bardziej podkreślą ich niezbyt kształtna sylwetkę. Dla takich kobiet idealnym rozwiązaniem są bluzki szersze, czyli tak zwane nietoperze, które skutecznie zakamuflują ewentualne niedoskonałości. Kobiety szczupłe mogą kupować bluzki w licznych fasonach, ponieważ one najczęściej nie mają, czego ukrywać. Każda kobieta powinna też posiadać w swojej szafie bluzki, które będzie mogła wykorzystać, na co dzień, a także na jakieś większe okazje. Elegancka bluzka w połączeniu ze spodniami lub spódnicą będzie idealnym strojem do teatru, na służbową kolację czy też rodzinny obiad. Warto też mieć sportowe bluzki, które będzie można zakładać na spotkanie z koleżanką, na zakupy albo na zajęcia fitness. Bluzki damskie należy kupować w taki sposób, aby w szafie było kilka z długim i z krótkim rękawem. Latem można nosić same bluzki, natomiast w chłodniejsze dni, w okresie jesienno-zimowym można nakładać na nie sweterki, żakiety albo bluzy. Bardzo duże znaczenie przy wyborze bluzki ma jej kolor. Najlepiej, aby był on dopasowany do koloru, oczu, włosów, a także kobiecej cery. Dla blondynek oraz pań o jasnej karnacji najlepsze są bluzki w białych oraz pastelowych kolorach, natomiast bluzki w ciemniejszych barwach idealnie nadają się dla brunetek oraz kobiet o ciemniejszych karnacjach.
Nie oszczędzaj na jakości materiału

Kobiety przy wyborze bluzek powinny też zwracać szczególna uwagę na jej materiał. Najbardziej popularne są takie tkaniny jak len i bawełna, ponieważ można je bez problemu dopasować do pozostałych części garderoby. Wiele kobiet wybiera również bluzki bawełniane, ponieważ one SA przyjemne w dotyku i nie niszczą się zbyt szybko. Bluzki damskie powinny być bardzo dobre jakościowo, ponieważ często się w nich chodzi i z pewnością każda kobieta chciałaby pochodzić w nich jak najdłużej.

Dodaj komentarz