Karsanit.pl

wszystko dla domu

Dobre Domy w obiektywie. Pochwal się realizacją i wygraj nagrody!

dom
Stworzyłeś dom swoich marzeń według jednego z projektów Dobre Domy? Uważasz, że Twoja realizacja jest wyjątkowa i chcesz się nią pochwalić? Zrób zdjęcie i wygrywaj nagrody!

Budowa domu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Amatorzy fotografii, i nie tylko, mogą stworzyć fotodziennik budowy, dokumentując zmiany na każdym etapie. To bezcenna pamiątka, która może stać się czymś więcej!

Przyślij do nas fotografię gotowego budynku według jednego z projektów pracowni architektonicznej Dobre Domy. Szansa na atrakcyjną nagrodę jest na wyciągnięcie ręki. Nie przegap jej!

Zrób zdjęcie, odbierz nagrodę

Na czym polega konkurs? Jeśli jesteś w trakcie budowy wymarzonego domu na podstawie jednego z projektów pracowni Dobre Domy, możesz już teraz przygotować aparat fotograficzny. Po zakończeniu budowy zrób zdjęcia domu i przyślij je do nas. Chcesz zwiększyć swoje szanse na wygraną? Przygotuj nie jedno, ale kilka interesujących ujęć budynku i wnętrza.

Na zwycięzców czekają nagrody, które przydadzą się w każdym nowym domu!

Tablet Samsung GALAXY Tab 4 7.0
Ekspres do kawy Nescafe Dolce Gusto Oblo
Bon zakupowy na kwotę 500 zł ufundowany przez firmę MyBaze.com

Masz już wymarzony dom? Dowiedz się, co zrobić, by wygrać konkurs

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w zabawie? Wypełnij prosty formularz, który znajdziesz tutaj, i wpisz, który z projektów udało Ci się zrealizować. Szczegółowe zasady są dostępne w regulaminie konkursu.

Aktualna edycja trwa do końca października 2015 roku. Dla wszystkich, którzy są w trakcie budowy i wiedzą, że do tego czasu nie zdążą postawić swojego idealnego domu, mamy dobre wieści. Bądźcie na bieżąco z aktualnościami na stronie www.dobredomy.pl, a kto wie – może za jakiś czas pojawi się informacja o kolejnej edycji, w której także Wy będziecie mogli wziąć udział?

Dodaj komentarz