Karsanit.pl

wszystko dla domu

Interesuje Cię pralka 9 kg? Oto TOP 4 idealnych pralek dla rodziny

washing-machine-2668472_1920

Jeśli potrzebujesz optymalnej i funkcjonalnej pralki dla niedużej rodziny, warto przyjrzeć się kilku modelom. Pralka 9 kg wydaje się być odpowiednia dla pary z dzieckiem i zwierzakiem – oto nasz TOP 4 pralek dla niewielkiej rodziny.

Pralka 9 kg dla rodziny 2+1 lub 2+2 będzie idealnym rozwiązaniem. Ciągle znajdujesz w mieszkaniu porozrzucane skarpetki albo koszulki dzieci? Wiadomo – im większa rodziny, tym więcej masz rzeczy do prania. Sterta brudnych ubrań działa Ci na nerwy? Wybierz odpowiednią pralkę, która ułatwi Ci utrzymanie czystości i porządku – jak dowolny model Samsung Quick Drive lub Bosch Varioperfect. Oto 4 najlepsze pralki dla rodziny.

Samsung Quick Drive WW90M644OPW

Decydując się na Samsunga, możesz cieszyć się idealnie czystym praniem nawet o 50% szybciej dzięki Qucik Drive. Warto zwrócić uwagę także na wysoką wydajność energetyczną i technologię EcoBubble, która zrewolucjonizowała proces prania dzięki aktywnej pianie, która skutecznie usuwa zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze.

System Add Wash, zastosowany w pralkach Samsung Quick Drive umożliwia nam dodanie ubrań do bębna już w trakcie trwania cyklu prania, a dzięki aplikacji Smart Control będziemy mogli obsługiwać pralkę za pomocą smartfona w dowolnym miejscu w jakim się znajdziemy. Ponadto biała pralka Samsung idealnie komponuje się z nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzem.

Electrolux PerfectCare EW6F429BP

Kolejna biała pralka 9 kg, którą polecamy, to model firmy Electrolux. Dzięki systemowi SensiCare ubrania zachowują świeżość prawie dwa razy dłużej. System sam dobiera czas, ilość wody i energii do załadunku, dzięki czemu ubrania nie będą prały się dłużej, niż powinny. A dodatkowo pralka zużywa tylko tyle wody i energii, ile naprawdę potrzebuje do prania – dzięki temu rachunki za energie będą znacząco niższe. Mając większą rodzinę, przydatny może też okazać się delikatny Program antyalergiczny z parą. Jego parametry są tak dobrane, aby wraz z wytwarzającą się parą suwać bakterie i alergeny z odzieży. Ten model pralki ma również funkcję, która pozwoli opóźnić rozpoczęcie programu – daje to możliwość dostosowania prania do naszego rozkładu dnia, a nie odwrotnie jak wcześniej.

Bosch VarioPerfect WAW24540PL

Świetna pralka 9 kg klasy A+++, czyli najwyższej, ma doskonałe parametry. Podobnie jak Samsung Quick Drive umożliwia szybkie, ale skuteczne pranie – wystarczy skorzystać z funkcji Time Perfect. Ponadto można uruchomić funkcję EcoPerfect, aby zużyć mniej wody i prądu, a przy okazji zapłacić mniejszy rachunek. Indukcyjny silnik gwarantuje nie tylko dobrą, ale i cichą pracę, a także dużą trwałość.

LG F4J6VY0W

Dla rodziny odpowiednia będzie też pralka o wsadzie 9 kg firmy LG model 4J6VY0W. Zmieszczą się w niej wszystkie ubrania oraz inne rzeczy, np. ręczniki, ściereczki itd. Biała pralka z czarnym bębnem idealnie pasuje do nowoczesnych, np. biało-czarnych łazienek. Klasa energetyczna A+++, szybki program, możliwość prania delikatnych materiałów – m.in. wełny czy blokada rodzicielska to jej kolejne zalety.  Kolejną zaletą pralki firmy LG jest program Allegrycare, który za pomocą gorącej wody tworzy dezynfekującą parę, która w delikatny sposób oczyszcza ubrania i redukuje aż o 99,9% ilość alergenów.

Oferta pralek o ładowności 9 kg jest naprawdę szeroka i można znaleźć odpowiedni model zgodny z naszymi potrzebami i możliwościami finansowymi.

Dodaj komentarz