Kuchenka gazowa w eleganckim i ekonomicznym wydaniu

kuchenka
Dla osób, które są zwolennikami gotowania na ogniu i posiadają w kuchni przyłącze gazowe, firma MPM proponuje nową kuchenkę MPM-51-KGF-23. Łączy ona w sobie bardzo dobre parametry efektywności energetycznej z elegancką, a zarazem nowoczesną stylistyką.

Upodobania dotyczące sposobów gotowania są bardzo indywidualne. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie smażenia mięsa i ryb, czy duszenia warzyw inaczej niż w żeliwnym garnku, na ogniu. Dlatego, firma MPM proponuje kuchenkę gazową MPM-51-KGF-23. To rozwiązanie również dla osób, które w kuchni posiadają wyłącznie przyłącze gazowe – piekarnik w nowym modelu też zasilany jest tym paliwem. Jednocześnie produkt pozwala zmniejszyć domowe rachunki, posiadając dobrą klasę efektywności energetycznej A.

By sprostać wymaganiom estetycznym, nowa kuchenka MPM w całości utrzymana jest w kolorze stalowym i czarnym, a detale zaprojektowane są z zachowaniem minimalistycznej stylistyki. Czyszczenie urządzenia ułatwia wysokiej jakości wykończenie zewnętrzne ze stali oraz wewnętrzne piekarnika z emalii łatwoczyszczącej. Dodatkowo, kuchenka posiada zabezpieczenia, takie jak szklane drzwi piekarnika z systemem chłodzenia oraz system przeciwwypływowy, który automatycznie odcina dopływ gazu w momencie, gdy ogień w palnikach gaśnie.

Kuchnia gazowa MPM-51-KGF-23 odpowie na potrzeby zwolenników gotowania na ogniu oraz osób poszukujących alternatywy dla płyt elektrycznych czy indukcyjnych. Jednocześnie, korzystnie wpłynie na budżet domowy, dzięki dobrej klasie efektywności energetycznej.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *