Karsanit.pl

wszystko dla domu

Kuchenka gazowa w eleganckim i ekonomicznym wydaniu

kuchenka
Dla osób, które są zwolennikami gotowania na ogniu i posiadają w kuchni przyłącze gazowe, firma MPM proponuje nową kuchenkę MPM-51-KGF-23. Łączy ona w sobie bardzo dobre parametry efektywności energetycznej z elegancką, a zarazem nowoczesną stylistyką.

Upodobania dotyczące sposobów gotowania są bardzo indywidualne. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie smażenia mięsa i ryb, czy duszenia warzyw inaczej niż w żeliwnym garnku, na ogniu. Dlatego, firma MPM proponuje kuchenkę gazową MPM-51-KGF-23. To rozwiązanie również dla osób, które w kuchni posiadają wyłącznie przyłącze gazowe – piekarnik w nowym modelu też zasilany jest tym paliwem. Jednocześnie produkt pozwala zmniejszyć domowe rachunki, posiadając dobrą klasę efektywności energetycznej A.

By sprostać wymaganiom estetycznym, nowa kuchenka MPM w całości utrzymana jest w kolorze stalowym i czarnym, a detale zaprojektowane są z zachowaniem minimalistycznej stylistyki. Czyszczenie urządzenia ułatwia wysokiej jakości wykończenie zewnętrzne ze stali oraz wewnętrzne piekarnika z emalii łatwoczyszczącej. Dodatkowo, kuchenka posiada zabezpieczenia, takie jak szklane drzwi piekarnika z systemem chłodzenia oraz system przeciwwypływowy, który automatycznie odcina dopływ gazu w momencie, gdy ogień w palnikach gaśnie.

Kuchnia gazowa MPM-51-KGF-23 odpowie na potrzeby zwolenników gotowania na ogniu oraz osób poszukujących alternatywy dla płyt elektrycznych czy indukcyjnych. Jednocześnie, korzystnie wpłynie na budżet domowy, dzięki dobrej klasie efektywności energetycznej.

Dodaj komentarz