Karsanit.pl

wszystko dla domu

Płytki dywanowe – nowatorski sposób na wykładzinę

wyklaldzina
W ofercie sklepów Komfort pojawiła się nowa kategoria produktów – płytki dywanowe. Są to nowoczesne wykładziny, które dzięki nowatorskiej formie: płytek wielkości 50 x 50 cm, wyróżniają się łatwością montażu oraz dużą funkcjonalnością. Dostępne są w zróżnicowanej gamie wzorniczej, a dodatkowo dają możliwość układania na różne sposoby (np. szachownicę).
Płytki dywanowe to nowość na rynku. Ułożone na podłodze wyglądają identycznie jak tradycyjna wykładzina, ale dzięki budowie z kompaktowych fragmentów (zazwyczaj są to kwadraty 50 x 50 cm) ma wiele dodatkowych zalet.

Po pierwsze płytki łatwo się montuje. Można je optymalnie dopasować do wielkości i kształtu pomieszczeń, co minimalizuje straty materiału w trakcie układania. Płytki pakowane są w wygodne do przewożenia paczki, zazwyczaj po 20 sztuk (5 mkw), co znacznie ułatwia ich transport.

Kolejnym atutem jest łatwa wymiana zniszczonych elementów. Jeżeli w trakcie użytkowania uszkodzi nam się fragment podłogi, wówczas wystarczy wymienić zniszczoną płytkę (bez konieczności wymiany całej wykładziny).

Płytki oferowane są w atrakcyjnej gamie wzorniczej. W asortymencie Komfortu znajdziemy zarówno eleganckie tradycyjne wzory do użytku domowego: Diva oraz Focus , jak i produkty dostosowane do obiektów o dużym natężeniu ruchu Avenue .

Płytki można układać na różne sposoby (np. w szachownicę), łącząc ze sobą różne wzory, aby w efekcie otrzymać niezwykle efektowne aranżacje. Wybrane produkty mogą być stosowane również na zewnątrz.

Dodaj komentarz