Karsanit.pl

wszystko dla domu

Pozamiatane.pl ze specjalną ofertą na Groupon

pozamiatane
Pozamiatane.pl, internetowa platforma pozwalająca w łatwy i szybki sposób zamówić usługę sprzątania, przygotowała specjalną ofertę przeznaczoną na Groupon. Sesje sprzątania domu, mieszkania lub biura można zamówić już z 46% zniżką.

Pozamiatane.pl to nowa platforma internetowa, która łączy osoby chcące zamówić usługę sprzątania ze sprawdzonymi specjalistami w tej dziedzinie. W kilku prostych krokach pozwala przez internet zamówić wizytę sprzątacza, określając kiedy ma do nas przyjść oraz jakie czynności będzie musiał wykonać. Obecnie Pozamiatane.pl działa w 6 warszawskich dzielnicach: Ursynów, Mokotów, Śródmieście, Wilanów, Ochota i Wola. W niedalekich planach jest pokrycie zasięgiem całej stolicy oraz ekspansja na kolejne miasta w Polsce.

Usługa sprzątania w Pozamiatane.pl rozliczana jest za czas, jaki sprzątacz spędzi w mieszkaniu klienta, a koszt znany jest już na etapie składania zamówienia. Oczywiście jeśli klient przeszacuje lub niedoszacuje czas potrzebny na uporządkowanie jego mieszkania, może edytować ustawienia podczas wizyty sprzątacza – wyjaśnia Jakub Łączkowski, Prezes Zarządu Pozamiatane.pl Dzięki ofercie przygotowanej na Groupon.pl można zamówić trzygodzinną sesję w cenie niespełna 50zł. Niemal o połowę taniej niż w standardowej ofercie można zamówić także 2 a nawet 4 dwugodzinne sesje – dodaje.

Usługa zamówiona przez Groupon obejmuje większość czynności, które sprzątacz z Pozamiatane.pl może zdjąć z barków klienta. W zakres obowiązków wchodzi m.in. czyszczenie zlewu, mycie naczyń, wyniesienie śmieci, odkurzanie, mycie podłogi, dezynfekcja toalety, wanny czy kabiny prysznicowej oraz czyszczenie luster.

W Pozamiatane.pl klienci mogą wybierać pomiędzy jednorazową a cykliczną usługą, określają także czy potrzebują, aby sprzątacz przyniósł ze sobą własny zestaw środków czystości. Następnie system proponuje sprzątaczy, spośród których można wybrać osobę odpowiadającą naszym preferencjom. Serwis stawia na wygodę, jakość usług i bezpieczeństwo.

Dodaj komentarz