Karsanit.pl

wszystko dla domu

3 pomysły na umeblowanie niewielkiego przedpokoju

Mały,wąski lub zwyczajnie nieustawny korytarz to nierzadko spore wyzwanie aranżacyjne. Jest to jednak szczególne miejsce w domu, z którego korzystamy codziennie, dlatego warto zadbać o należyte jego umeblowanie. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę dobierając meble do przedpokoju.

Po pierwsze funkcjonalność

Korytarz to pomieszczenie, w którym najczęściej trzymamy odzież wierzchnią i niemal wszystkie obuwie. Jeżeli domowników jest wielu, a przedpokój niewielki, na wagę złota będzie funkcjonalny mebel. Nowoczesna szafka na buty będzie tu optymalnym rozwiązaniem. Nie tylko przechowasz w niej obuwie, ale również środki do ich pielęgnacji czy kapcie dla gości. W zależności od potrzeb, możesz się zdecydować na szafkę z siedziskiem lub wersję z lustrem i wieszakami. Rozmaite konfiguracje i rozmiary pozwolą dobrać mebel odpowiedni do twojego domu. Szafka na buty z lustrem, wieszkiem i siedziskiem to komplet , który skonfigurujesz i dobierzesz chyba w największym pod względem asortymentu sklepie z meblami do przedpokoju na http://szafkinabuty.pl/ .

Idealne dopasowanie – meble na wymiar

Jednym z lepszych rozwiązań przy meblowaniu niewielkiego przedpokoju jest zakup mebli na wymiar. Dlaczego? Po pierwsze zyskujesz pewność, że zamówiona szafka na buty będzie należycie pasowała do pomieszczenia. Po drugie możesz w ten sposób optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Zlecając wykonanie szafki na wymiar, dowolnie dopasowujesz jej gabaryty, funkcjonalności oraz ilość schowków. Dostajesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Wspomniany wyżej sklep, który należy do producenta mebli do przedpkoju, również wprowadza zmiany ma życzenie; zarówno w wymiarach jak i wykonczeniu kolorystycznym. Oto przykład z przedpokoju jedenej z klientek sklepu:


szfka-klientki3

Przeanalizuj swoje potrzeby

Zakup szafki na buty to tylko z pozoru proste zadanie. Mnogość modeli, kolorów i funkcji paradoksalnie powoduje, że wybór nie zawsze jest szybki i oczywisty. Dlatego warto oprzeć swój wybór na obecnych i przyszłych potrzebach. Jeżeli mieszkasz tylko z partnerem, będziecie potrzebowali mniej miejsca na obuwie, niż w przypadku posiadania dwójki dzieci. Z drugiej strony planując powiększenie rodziny, warto przewidzieć większe zapotrzebowanie na kilka dodatkowych par małych bucików.

Dodaj komentarz