Karsanit.pl

wszystko dla domu

Dekoracje z poroża w aranżacjach wnętrz

antique-antlers-architecture-1132584

Wydawać by się mogło, że poroże oraz dekoracje z tego surowca to domena tylko zapalonych myśliwych, a dodatki tego typu zdobią tylko łowieckie wnętrza. Nic bardziej mylnego, ponieważ rogi oraz poroże mogą ciekawie ozdobić każde wnętrze, nadając niepowtarzalnego charakteru. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie boją się eksperymentować i lubią niebanalne dodatki do domu czy mieszkania. Poroże zdobiące ściany na pewno zrobią niemałe wrażenie.

Skąd poroże?

W ostatnich latach jest coraz więcej miłośników naturalnych dekoracji, a chyba nic bardziej nie odzwierciedla natury niż poroże. Jego naturalna kolorystka, niepowtarzalne kształty, będą pięknie współgrać z materiałami takimi jak skóra czy drewno. Poroże oraz dekoracje z niego wykonane to też bardzo ciekawy dodatek, który przyciąga wzrok i w ciekawy sposób ozdobi wnętrze. Jest to też zdecydowanie lepsza opcja niż tradycyjne trofea myśliwskie, ponieważ surowiec użyty do produkcji tego typu dekoracji, to tzw. zrzuty, które zwierzęta zrzucają co roku. Producent tego typu rzeczy prowadzi również skup poroża https://antlabo.pl/ i w ten sposób uzyskuje materiał potrzebny do produkcji swych wyrobów. Do ich produkcji nie ucierpiało więc żadne zwierzę.

Salonik w nietypowym stylu

Chcąc urządzić swoje wnętrze w wyjątkowym stylu, warto postawić na dekoracje wykonane z naturalnych surowców. Nie tylko podkreśli to niepowtarzalny charakter wnętrza, ale wprowadzi odrobinę luksusu. To piękny dodatek nie tylko do salonów urządzonych w stylu rustykalnym czy skandynawski, dekoracje tego typu świetnie też odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach. Oczywiście nie każdemu pasują rogi wiszące na ścianie, ale ciekawą alternatywą mogą być wspaniałe grawerunki wykonane w łopatach łosia. W niepowtarzalny sposób przyozdobią każde wnętrze, a obrazki przedstawiające leśne zwierzęta czy sceny z polowań, przyciągną niejedno spojrzenie. Dekoracje tego typu wykonane są z niebywałą precyzją i dbałością o nawet najmniejszy szczegół, a z racji tego, że wykonane są na takim surowcu, będą niepowtarzalne.

Dodaj komentarz