Karsanit.pl

wszystko dla domu

Myśliwskie dodatki i styl rustykalny

photo-1514682053928-079e76355187Styl rustykalny, czyli krótko mówiąc – wiejski, jest bardzo popularny w ostatnich latach, kiedy to coraz więcej ludzi chce poczuć się bliżej natury i zacząć otaczać się przedmiotami wykonanymi tylko z naturalnych surowców. A całości dopełniają jasne kolory, które mają kojarzyć się z wiejskim krajobrazem. Styl rustykalny to też prostota i minimalizm, nie ma tu miejsca na wiele zbędnych dodatków, wykonanych z tworzyw sztucznych.

Leśne klimaty we wnętrzu

Styl rustykalny, inspirowany naturą, to przede wszystkim dużo drewna we wnętrzach, a co najlepiej komponuje się z drewnem? Oczywiście dodatki wykonane z poroża https://antlabo.pl/ , bo chyba nic bardziej nie będzie kojarzyć się z tym leśnym spokojem i cudownym zapachem mchu, niż poroże, które niegdyś należało do jelenia czy łosia, który między tymi drzewami przemykał. Dlatego też dekoracje wykonane ze zrzutów jelenia, łosia czy kozła, jak żadne inne dodatki, wkomponują się w rustykalne pomieszczenia, nadając im niepowtarzalny klimat. Jako dekoracji możemy też użyć samego poroża, które bez problemu kupimy u producenta, który zajmuje się tego typu wyrobami. Rogi powieszone na ścianie czy położone na stole, będą stanowić ciekawy element dekoracyjny. Niepowtarzalnie piękny w swej prostocie.

Myśliwskie meble w rustykalnych wnętrzach

Do wnętrz urządzonych w minimalistycznym, wiejskim stylu, będą też idealnie pasować meble wykonane z poroża. Sklep myśliwski meble oferuje nam bardzo szeroki wybór, wspaniałych mebli, które uzupełnią rustykalne wnętrze. Kanapy, krzesła czy stoły – każda z tych rzeczy wykonana jest z niezwykłą dokładnością i dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. A piękne grawerunki, które zdobią oparcia, sprawią, że meble te są jeszcze bardziej niezwykłe i wyjątkowe. Decydując się na zakup takich mebli, mamy też gwarancję, że stajemy się posiadaczami rzeczy jedynych w swoim rodzaju, bo przecież nie ma dwóch identycznych poroży, mogą być do siebie podobne, ale każda sztuka będzie się minimalnie różnić. Mimo, że meble te do takich nie należą, to jednak są warte swojej ceny, ponieważ można śmiało stwierdzić, że każdy egzemplarz jest jedyny na świecie.

Dodaj komentarz