Karsanit.pl

wszystko dla domu

Jak wprowadzić styl myśliwski do wnętrza?

photo-1477777662939-1b56b5b5966dStyl myśliwski coraz częściej można spotkać nie tylko w domach zaprawionych myśliwych. Jego elementy możemy wprowadzić również we własnych czterech ścianach. We wnętrzach takich panuje drewno oraz jasne kolory. Całość oczywiście uzupełniają odpowiednie dodatki oraz meble.

Meble to podstawa

Sklep myśliwski meble będą idealnym dodatkiem nie tylko w domach zapalonych myśliwych czy miłośników lasu, ale również dla tych, którzy chcą dodać do pomieszczeń odrobinę tajemniczego charakteru. Meble wykonane z poroża idealnie wpasują się w salon, gabinet czy pokój urządzony w łowieckim stylu, będą ciekawą alternatywą dla tradycyjnych poroży wiszących na ścianach. Produkty te wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o każdy szczegół, a do ich produkcji użyto najlepszych materiałów – poroża łosia i jelenia oraz łopat daniela, a także skóry i szkła. Każdy tego typu mebel jest tworzony z pasją, można powiedzieć, że każdy opowiada jakąś historię. Co najważniejsze, żadne zwierzę nie ucierpiało przy ich produkcji, meble z poroża produkowane są z tak zwanych zrzutów. Okrągły stół czy fotel wykonany z poroża nada wnętrzu bajkowego charakteru oraz podkreśli niebanalny styl.

Dodatki też są ważne 

W klasycznej wersji wystroju w stylu myśliwskim kluczowym elementem są oczywiście trofea. Poroża rozwieszone na ścianach czy skóry dzikich zwierząt nie zawsze wywołują zachwyt, a wręcz niektórych wprawiają w osłupienie. To co dla łowczych jest rzeczą normalną, dla osób niezwiązanych z tematem łowiectwa, już niekoniecznie. Współcześnie jednak styl myśliwski w wystroju wnętrz występuje w zróżnicowanych wariantach. Kto nie chce widzieć w swoim mieszkaniu poroża czy skór dzikich zwierząt na ścianach, może zastąpić je jakimś ciekawym dodatkiem wśród wielu dostępnych na rynku. Grawerunek wykonany w łopacie łosia i powieszony w centralnym miejscu pomieszczenia, na pewno będzie cieszyć oko i przyciągnie wzrok każdego odwiedzającego. Trwająca od paru lat moda na motywy myśliwskie sprawia, że znajdziemy je też w mnóstwie gadżetów takich jak stojak na wino czy świeczniki wykonane z poroża.

Dodaj komentarz