Karsanit.pl

wszystko dla domu

Markizy elektryczne dla ochrony przeciwsłonecznej poddasza

okno_dachowe_velset_3Markizy dachowe to jedno z innowacyjnych rozwiązań dla okien dachowych w domach i mieszkaniach, pozwalające na pełne korzystanie z przestrzeni poddasza, niezależnie od pory roku.

Aby wykorzystać markizy dachowe na swoim poddaszu, nie trzeba montować skomplikowanych  mechanizmów. Wszystkie modele renomowanych producentów VELUX, FAKRO, ROTO i KRONmat dostępne na stronie www.dodatki.velset.pl, oraz velset.pl wystarczy przymocować do zewnętrznej strony okna za pomocą kilku wkrętów, by cieszyć się skuteczną osłoną przed światłem słonecznym i niską temperaturą w upalne dni.

Markizy są kompatybilne ze wszystkimi podstawowymi modelami okien w obrębie własnej,  konkretnej marki, a polski dystrybutor – Velset oferuje konkurencyjne ceny i profesjonalne doradztwo w kwestii zakupu i montażu.

Ceniącym wygodę i najwyższy standard użytkowania produktów, warto polecić pod rozwagę wybór markizy elektrycznej, która obsługiwana jest automatycznie za pomocą pilota. W obu przypadkach nie potrzeba żadnego szpecącego wnętrz okablowania, gdyż system uruchamiający markizę umieszczony jest wewnątrz niej samej i ograniczony do niezbędnego minimum.

Markiza elektryczna sterowana za pomocą pilota lub przełącznika naściennego pozwala na pełną kontrolę nad poziomem nasłonecznienia poddasza. Umieszczona po zewnętrznej stronie okna,  absorbuje promienie słoneczne już przed szybą i w zależności od stopnia zasłonięcia jest w stanie zredukować ilość ciepła nawet o 90%.

Wybór markizy z możliwością zasilania energią solarną to także dodatkowa oszczędność, a naładowany akumulator wystarcza na kilkaset uruchomień urządzenia nawet w pochmurne dni. Markiza elektryczna jest więc świetnym wyborem dla wszystkich, którzy szukają sposobu pełnej adaptacji poddaszy dla przestrzeni domowej, z której można korzystać w pełnym komforcie bez względu na porę roku.

Dodaj komentarz